Pasaport kabı üretimi

Pvc battaniye çantası, Fermuarlı yorgan çantası,
 

Üretici olduğumuz için en uygun fiyatı bizden alacaksınız.
Fiyat teklifi  için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Yaptıracağınız çantanın  battaniye yada yorgana tama olarak uyması ,yanlarının düzenli ve buruk olmaması ürününüzün albenisini arttıracaktır. Yaptıracağınız çanta üzerine yapacağınız serigraf baskı yada içine koyacağınız ofset baskılı reklam sayfası ile firma veya battaniye reklamınızı yapabilirsiniz.  Çantanızın bir yüzüne koyacağınız ürün tanıtım broşürü yada tek sayfalık bir reklam yaprağı ile satışlarınızın arttırılmasını sağlayabilirsiniz.

Pvc çanta kenarlarına konulacak olan sertleştirici malzemeler çantanın yanda içine konulan ürünün daha düzgün görünmesini sağlayarak, daha dik durmasını sağlar, o nedenle yapılan çanta imalatının bu yönden kusursuz olması, kendi şeklini bozmadan durabilmesi içinde koyduğunuz ürünün güzel görünmesini sağlayacaktır.

Yorgan çantası, koltuk örtüsü kılıfı çantası yada battaniye çantası olarak kullanılan çantalar üzerine serigraf baskı yapılarak firma logosunu yada istenen bir deseni basabiliriz. Altın yaldız baskı, Gümüş yaldız baskı gibi farklı renkler kullanılabilmektedir.  Kenar kısımlarda fitil kullanılabileceği gibi tel kenarlık da kullanılabilmektedir. Tel kenarlıklar çantanın daha dik durmasını sağlamaktadır. Fakat tel kenarlıklar son zamanlarda kullanımı oldukça azalmıştır.

Diğer ürünler ve fiyatlar için lütfen irtibata geçiniz.


Bir telefon kadar yakınız: Tel: 0212-551 20 59 -  0541-3112121

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz
 
en kısa sürede size dönülecektir.

Adınız/Soyadınız:    

E-Posta:    

Firma Adı:    

Firma Adresi:    

Firma Telefonu:   

Mesajınız:   
  

 

  

Mesajınız, info@pvc-ambalaj.com adresine gönderilecektir.

 

 

 

Cd çantası  Ruhsat Kabı  Sağlık Karnesi Kabı   Pvc Klasör    Valiz Bantı / Etiketi   Oyuncak Poşeti  Mousepad   Kartvizitlik  Pasaport Kabı   Serigraf  Baskı  pvc ambalaj


Ambalaj © 2006 • Tüm Hakları Saklıdır..