Pasaport kabı üretimi

Pvc gömlek kutusu, karton pvc pencereli kutu imalatçısı


PVC Gömlek kutusu

Sizin için yapabileceğimiz birçok  kutu modeli mevcuttur. Gömleğinizin en iyi şekilde teşhiri için, ürününüze en iyi şekilde lanse etmek için farklı modellerde kutular hazırlayabiliriz. Pvc kutu olabileceği  gibi asetat pencereli karton gömlek kutusu, yada farklı  özelliklerde pvc kapaklı karton kutu , ya da farklı bir seçenek olarak  fermuarlı gömlek kutusu olabilir.

Yaptıracağınız kutunun önemli bir özelliği de, kutu içindeki daha değerli göstermesi olmalıdır, en azında içindeki gömleğin değerini düşürecek bir cinsten kutu yaptırmamalısınız. Bu düşünceyi dikkate alarak yaptıracağınız bir gömlek kutusu  gömlek satışlarınızın artmasına büyük oranda etki edebilir. Hele birde gömleği alan kişi hediye amaçlı alıyorsa, o zaman sunum devreye girmektedir. Gömleğin değerli olmasıyla beraber, sunumu etkili kılacak olan ambalajının da göz dolduracak ve içindeki ürüne değer katacak , albenisi olan bir  kutu ambalaj olması çok önemlidir.


wholesale suit in turkey wholesale suit in turkey wholesale suit in turkey

 

Üretici olduğumuz için en uygun fiyatı bizden alacaksınız.
Fiyat teklifi  için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Diğer ürünler ve fiyatlar için lütfen irtibata geçiniz.

Bir telefon kadar yakınız: Tel: 0212-551 20 59

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz
 
en kısa sürede size dönülecektir.

Adınız/Soyadınız:    

E-Posta:    

Firma Adı:    

Firma Adresi:    

Firma Telefonu:   

Mesajınız:   
  

 

  

Mesajınız, info@pvc-ambalaj.com adresine gönderilecektir.

 

 

 

Cd çantası  Ruhsat Kabı  Sağlık Karnesi Kabı   Pvc Klasör    Valiz Bantı / Etiketi   Oyuncak Poşeti  Mousepad   Kartvizitlik  Pasaport Kabı   Serigraf  Baskı  pvc ambalaj

Ambalaj © 2006 • Tüm Hakları Saklıdır..