Sağlık karnesi kabı imalatı

dokuma etiket dokuma etiket  dokuma etiker


İHRACAT MÜDÜRÜ

Birçok renk seçeneğimiz ile beraber toplamda iki çeşit ürünümüz vardır. Birincisi defter şeklinde olan ve sağdan sola açılımlı, ikincisi dikey olan ve aşağıda yukarıya doğru açılan modellerimizdir. Her iki modelimi zinde kartonlu ve kartonsuz imalatı yapılmaktadır. Hepsinde istenilen serigrafı baskı mevcuttur. Minimum sipariş 500 adettir. Teslimatlar sürat kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti alıcıya aittir.  ihracat müdürü almadan önce www.ihracathizmetleri.com sitesini ziyaret ediniz. Size , yurtdışından yeni müşteriler bulsunlar.

ihracat müdürü

Toptan karton ayakkabı kutusu alımlarınızda, toptan karton ayakkabı kutusu linkimizi tıklayınız.Yada dahah detaylı bilgi almak isterseniz, sitemizin iç sayfalarından birini direkt olarak toptan karton ayakkabı kutusu için tıklayabilirsiniz.


Üretici olduğumuz için en uygun fiyatı bizden alabilirsiniz.
Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.


Bir telefon kadar yakınız: Tel: 0212-551 20 59

ayakkabı kutusu üreticileri   için kaliteli ve uygun fiyatlar ile imalat yaptırmak istersniz uygun bir firma arıyoranız, istanbul aykosan ve aymakop a yakın olan ayakkabı kutusu üreticileri için sitemizi ziyaret ediniz.

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz
 
en kısa sürede size dönülecektir.

Adınız/Soyadınız:    

E-Posta:    

Firma Adı:    

Firma Adresi:    

Firma Telefonu:   

Mesajınız:   
  

 

  

Mesajınız, info@pvc-ambalaj.com adresine gönderilecektir.

 

Zeytin renk ayırma makinesi

 

  Kentsel dönüşüm danışmanlık

 

Cd çantası  Ruhsat Kabı  Sağlık Karnesi Kabı   Pvc Klasör    Valiz Bantı / Etiketi   Oyuncak Poşeti  Mousepad   Kartvizitlik  Pasaport Kabı   Serigraf  Baskı  pvc ambalaj


Ambalaj © 2006 • Tüm Hakları Saklıdır..